česky english на русском
    1. etapa
obrázek

Aktuality

září 2010
Poděkování za účast na Dnech otevřených dveří

„Jménem společnosti Prague Marina, a.s. bychom Vám opět rádi poděkovali za Vaši hojnou účast na Dnech otevřených dveří konaných v areálu rezidenčního projektu Prague Marina ve dnech 18. a 19. září 2010. Děkujeme za Vaše ohlasy a podnětné připomínky, na které se budeme soustředit s cílem realizovat je.“

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
září 2010
Dny otevřených dveří 18. a 19.9.

Společnost Prague Marina, a.s. si Vás tímto dovoluje srdečně pozvat na Dny otevřených dveří, které se budou konat ve dnech 18. a 19. září 2010, a to po oba dny od 10.00 do 18.00 hod. Tak neváhejte a přijdte! Těšíme se, že Vám budeme moci poskytnout další informace a zodpovědět veškeré Vaše dotazy.

červenec 2010
Ukončení kampaně "Nový pohled na investice"

Společnost Prague Marina a.s. ukončila ke 30.6.2010 kampaň s názvem „Nový pohled na investice“. Přejeme Vám krásné slunečné léto!

17. května 2010
Poděkování za účast na Dni otevřených dveří

Jménem společnosti Prague Marina a.s. bychom Vám rádi poděkovali za Vaši účast na Dni otevřených dveří konaném v areálu rezidenčního projektu Prague Marina dne 15.5. 2010. Děkujeme za pozitivní ohlasy a podnětné připomínky, které se budeme snažit realizovat.

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
květen 2010
Dny otevřených dveří 15. května 2010

Společnost Prague Marina, a.s. si Vás tímto dovoluje srdečně pozvat na Den otevřených dveří, který se bude konat dne 15. května 2010, a to od 10.00 do 18.00 hod. Využijte příležitosti navštívit tento unikátní projekt, prohlédnout si dokončené byty a rovněž být přítomen zahájení kampaně „Nový pohled na investice“, v jejímž rámci Vám nabízíme možnost, při pořízení nového bytu v Prague Marina, zúročit svoji investici o 21% p.a. Pro sportovně založené návštěvníky bude při příležitosti Dne otevřených dveří zorganizován závod na veslařském trenažéru o zajímavé ceny, které bude vítězům předávat česká olympionička Mirka Knapková ve 14:00 hodin. Tak neváhejte a přijdte! Těšíme se, že Vám budeme moci poskytnout další informace a zodpovědět veškeré Vaše dotazy.

Pokud uvažujete o tom, zda-li sebou vzít děti, tak neváhejte a přiveďte je sebou! V místě konání akce budou umístěny dětské atrakce a občerstvení pro všechny.

září 2009
Dny otevřených dveří 11. a 12. září 2009

Společnost Prague Marina, a.s. si Vás tímto dovoluje srdečně pozvat na Dny otevřených dveří, které se budou konat ve dnech 11. a 12. září 2009 na místě projektu Prague Marina (pátek 11. 9. 2009 od 13.00 do 17.00 a v sobotu 12. 9. 2009 od 10.00 hod do 17.00 hod). Příjezd a příchod k místu konání akce, které se bude nacházet v průčelí bytového domu Cardiff, je z ulice Jankovcova. Nabízí se Vám jedinečná příležitost navštívit jediný rezidenční Waterfront projekt, který je již dokončen a připraven k okamžitému nastěhování. Nabízíme Vám možnost prohlídky tohoto mimořádného projektu a návštěvy vybraných bytových jednotek. Rovněž zde bude připraven doprovodný program jak pro Vás, tak pro Váš dětský doprovod. Těšíme se, že Vám budeme moci poskytnout další informace a zodpovědět veškeré Vaše dotazy.

září - říjen 2008
Pokládka plovoucích podlah

Bylo zahájeno pokládání plovoucích podlah, jsou dokončeny podlahy na terasách a balkonech. Celý projekt začíná procházet rozsáhlým úklidem. Byly zahájeny předpřejímky bytových jednotek. V tomto období se také realizují sadové úpravy.

červenec - srpen 2008
Zdiva a omítky dokončeny

V tuto chvíli jsou dokončeny zdiva a omítky v jednotlivých bytových jednotkách a společných prostorách, sádrokartonové konstrukce, odpady, topení, vzduchotechnika, vchodové dveře jsou již z velké části osazeny, vnitřní dveře má osazeno již přibližně 80% bytových jednotek.

červen 2008
Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou téměř osazeny, jsou hotové sádrokartonové konstrukce a dále rozvody elektra. Rozpracovaná je vzduchotechnika a dále pokračuje pokládka obkladů a dlažeb.

květen 2008
Rozvody vody

Dokončují se rozvody vody a kanalizace, finalizují se práce na osazení vstupních dveřích a je dokončena příprava na pokládku plovoucích podlah.

duben 2008
Práce v dubnu

V dubnu probíhají práce na sádrokartonech, vzduchotechnice. Začínají práce na osazování vchodových dveří a zahajuje se příprava na pokládku plovoucích podlah. Ve většině bytů jsou hotové omítky a malby

10. března 2008
Zelená linka v provozu.

Od pondělí 10. března 2008 je v provozu a plně funkční bezplatná telefonní linka našeho klientského centra, přičemž stávající linky zůstávají funkční. Zelená linka: 800 311 114

31. ledna 2008
Krátkodobé omezení provozní doby klientského centra.

Rádi bychom Vás upozornili, že ve dnech 7. a 8. února bude z provozních důvodů omezen provoz klientského centra. Ve čtvrtek 7. února bude klientské centrum otevřeno od 9.00 do 12:00 a v pátek 8. února bude po celý den uzavřeno. Děkujeme za pochopení.

24. 1 2008
Nabídka zaměstnání - Samostatná účetní a Pracovník klientského centra –správa klientských změn

Lighthouse Group, Významná developerská spol. hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta na pozice: Samostatná účetní a Pracovník klientského centra –správa klientských změn

10. 1. 2008
Sdělení

Sdělení společnosti Prague Marina a. s. k nabídkám prodeje bytů projektu "Prague Marina" inzerovaných prostřednictvím jiných realitních serverů.

 


3.1. 2008
Pokračování prací

S novým rokem pomalu finišují práce na kostře bytových domů projektu Prague Marina. Ani nyní, půl roku před dokončením, není patrné zpoždění plánovaného termínu předávání bytů jejich novým majitelům.

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
3.9.2007
For Arch

Rádi bychom Vás ve dnech 18. až 22. září pozvali na náš stánek v rámci stavebního veletrhu FOR ARCH na pražském výstavišti PVA Letňany. Prezentace projektu Zelené město bude k vidění na stánku Lighthouse Group v hale 1, stánek číslo F9, kde se můžete dozvědět více o projektu, stejně jako o aktivitách skupiny Lighthouse Group a dalších projektech, které připravujeme. Vstupenky lze zakoupit přímo na místě, nebo s předstihem přes internet s 20% slevou. Těšíme se na Vás

zvětšit obrázek
24.4.2007
Položení Základního kamene

Dne 24.4.2007 byl oficiálně položen základní kámen projektu Prague Marina. Slavnostní akce se zúčastnilo téměř 200 hostů, mezi kterými nechyběl například starosta Prahy 7, pan Marek Ječmének, který pronesl úvodní slovo spolu s Tamirem Wintersteinem, ředitelem skupiny Lighthouse Group, jíž je projekt Prague Marina součástí.

Foto: Poklepání Základního kamene: zleva Kpt. Ing. Jindřich Vodička, náměstek generálního ředitele Českých přístavů a.s., Tamir Winterstein, ředitel skupiny Lighthouse Group, Ing. Ivan Kajer, ředitel Divize 9, Metrostav, a.s. a Marek Ječmének, starosta Praha 7

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
11.4.2007
Stavební práce úspěšně pokračují.

Stavební práce na projektu Prague Marina úspěšně pokračují. Základová deska pro bytové domy Adelaide a Baltimore je již vybetonována, betonáž základů pro bytový dům Cardiff bude započata v následujících týdnech. Vše směřuje k úspěšnému dokončení stavby již v létě 2008.

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
2.3.2007
Klientské centrum otevřeno

Rádi bychom Vás informovali, že 1.3.2007 jsme pro Vás otevřeli v nízkopodlažní budově areálu Lighthouse nové klientské centrum, kde Vám jsme připraveni nabídnout ještě vyšší standard služeb, než tomu bylo z kapacitních důvodů doposud v naší prodejní kanceláři. Přímo na místě Vám jsme schopni ukázat na vzorových provedeních standardní provedení podlah, dveří, obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů aj. a naši pracovníci Vám jsou připraveni pomoci v případě jakékoliv Vašeho dotazu nebo nejasnosti. Těšíme se na Vaši návštěvu.

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
22.12.2006
Lighthouse Group koupila pozemky vedle Sazka Areny

V listopadu 2006 se nám podařilo získat pozemky o rozloze přes 90 000 m2 na ulici Českomoravská, v sousedství Sazka Areny. Na tomto území vyroste obchodní centrum, v němž budou obchody, kanceláře, multimediální scéna i hotel. Okolí centra bude zdobit park. Centrum bude snadno dostupné metrem, trasa B, stanice Českomoravská. Developerem projektu je společnost C and R Developments, člen skupiny Lighthouse Group. Celková investice do projektu přesáhne částku 260 miliónů eur.

 


8.11.2006
Metrostav, a.s. vítězem tendru na generálního dodavatele

Dne 8. listopadu proběhla tisková konference společnosti Lighthouse Group, kde byl mimo jiné oznámen vítěz tendru na generálního dodavatele stavby projektu Prague Marina, kterým se stala společnost Metrostav, a.s. Dle současného harmonogramu prací na projektu je předpokládáno převzetí staveniště společností Metrostav na přelomu listopadu a prosince t.r., do té doby budou intenzivně probíhat přípravné práce na staveništi a výkopové práce na stavební jámě objektu Adelaide a Baltimore, které provádí liberecká stavební firma Integra Liberec, a.s.

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
 


6.10.2006
Stavební povolení v právní moci

Dne 20. září 2006 bylo Úřadem Městské části Praha 7 vydáno stavební povolení na výstavbu první fáze bytových domů projektu Prague Marina, které 3. října 2006 nabylo právní moci. V souvislosti s tím byly zahájeny přípravné stavební práce a přeložky sítí na staveništi Prague Marina.

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
4.11.2005
Protipovodňová ochrana dokončena

V přístavu Holešovice proběhlo 2.11.2005 za přítomnosti primátora Mudr. Pavla Béma a náměstka primátora Ing. Jana Bürgemeistera slavnostní dokončení protipovodňové ochrany městské části Holešovice. Dokončená protipovodňová ochrana ochrání i území projektu Prague Marina.

zvětšit obrázek
zvětšit
zvětšit obrázek
zvětšit
Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit. Prague Marina, a. s.
web + design + webmaster Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace