česky english на русском
    1. etapa
obrázek

Projekt - Váš splněný sen o bydlení

Projekt Prague Marina vzniká na místě původního holešovického přístavu v Praze 7 a v poslední době se stal již poměrně známým pojmem v souvislosti s dosud netradičním bydlením v těsném spojení s Vltavou. Byla vyslovena pojmenování jako jedinečné a nadstandardní bydlení na samém břehu řeky. Tyto atributy zajisté vystihují podstatu tohoto rezidenčního projektu, zvláště, přihlédneme-li k funkci nábřeží, které navíc bude sloužit jako pěší zóna s promenádou v bezprostřední blízkosti řeky s restauracemi, kavárnami, obchody a jinými doplňkovými službami.

Kdo miluje řeku a atmosféru pobytu u ní, dozajista se v Prague Marině setká se svými představami o vyhovujícím bydlení i výhodné investici a také s veškerými výhodami, které poskytuje život ve velkoměstě. Navíc, na protilehlém poloostrově přístavu se připravuje výstavba sportovní maríny, která dotvoří originální výraz tohoto dílem historického a dílem revolučního místa pro bydlení. Investoři si byli vědomi těchto kvalit lokality Holešovice, a to je vedlo k rozhodnutí stavět novou rezidenční čtvrť právě zde.


koncepce
etapizace
Vizí projektu není vytvořit jen místo pro bydlení, ale především prostor pro život. Nové město obklopí řeka, která dodává bydlení zcela ojedinělou atmosféru. Přesto nebude voda nebezpečná. Celé území je bezpečně chráněno proti povodni (do úrovně přesahující povodeň z r. 2002).

Jednotlivé byty jsou navrženy citlivě, dle jejich umístění směrem k vodě nabídnou panoramatická okna, velké balkóny nebo terasy. Dle Vašich individuálních zájmů se rozhodnete pro podlahy, vybavení koupelen a kuchyní. Nejmodernější návrh budov a jejich technologií zajistí zejména pro Vás vysoký uživatelský komfort a dlouhou životnost.

Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit. Prague Marina, a. s.
web + design + webmaster Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace